795 | Variants and errors

ESTADO ESPAÑOL. 1 Peseta 1966 *19-68. Acuñación desplazada 3mm. Cal-96. 3,46g. MBC+/EBC.

Online Auction Coins and Banknotes #29

Thursday, 26 September 2019 | 16:00

Lot 795

Starting price 20€