1058 | World coins

RUSIA. Catherina II. 5 Kopeks. 1762. Suzun (Kolyvan). Bitkin 789. Ae. 45,88g. Bonita pátina. MBC+/EBC-.

Online Auction Coins and Banknotes #29

Thursday, 26 September 2019 | 16:00

Lot 1058

Starting price 30€