900 | World coins

PORTUGAL. 1 Escudo. 1910. Km#560; Gomes 22.01. Ar. 25,15g. Pátina. Marquitas. MBC.

Online Auction Coins and Banknotes #28

Wednesday, 5 June 2019 | 16:00

Lot 900

Starting price 35€