899 | World coins

PORTUGAL. Manuel II. 500 Reis. 1908. Gomes 04.01. Ar. 12,54g. Pátina. MBC+.

Online Auction Coins and Banknotes #28

Wednesday, 5 June 2019 | 16:00

Lot 899

Starting price 10€