EMIRATO INDEPENDIENTE. Al-Hakam I. Dirham. 204H. Al-Andalus. V. 117; Miles 95. Ar. 2,57g. Pátina. MBC.
Wednesday, 3 April 2019 | 16:00
Lot 363