818 | Spanish Monarchy

FELIPE IV. Dieciocheno. 1623. Valencia. Cal-1098. Ar. 2,22g. Pátina. MBC+.

Online Auction #25

Wednesday, 30 January 2019 | 15:00

Lot 818

Starting price 40€