817 | Spanish Monarchy

FELIPE IV. 1 Divuitè-Dieciocheno. 1623. Valencia. Cal-1098. Ar. 2,11g. Pátina. MBC.

Online Auction #25

Wednesday, 30 January 2019 | 15:00

Lot 817

Starting price 35€