CARLOS I. 1 Florín Carolus de plata. S/D. Amberes. Vti. 565; Van Gelder &, Hoc 187-1. Ar. 22,70g. Pátina. MBC+. Muy rara.
Wednesday, 30 January 2019 | 15:00
Lot 711
Starting price 450€