711 | Spanish Monarchy

CARLOS I. 1 Florín Carolus de plata. S/D. Amberes. Vti. 565; Van Gelder &, Hoc 187-1. Ar. 22,70g. Pátina. MBC+. Muy rara.

Online Auction #25

Wednesday, 30 January 2019 | 15:00

Lot 711

Starting price 450€