1287 | World coins

COLOMBIA. 20 Centavos. 1913. Km#196.1. Ar. 5,01g. Bella pátina. Marquitas. MBC+.

Online Auction #25

Wednesday, 30 January 2019 | 15:00

Lot 1287

Starting price 15€