1286 | World coins

BRASIL. Pedro II. 500 Reis. 1863. Km#464. Ar. 6,29g. Preciosa pátina irisada. EBC-.

Online Auction #25

Wednesday, 30 January 2019 | 15:00

Lot 1286

Starting price 15€