1260 | World coins

ANTILLAS HOLANDESAS. 10 Gulden (Ar.25,14g /38mm). 1978. Juliana. (Km#20). EBC.

flag_en NETHERLANDS ANTILLES. 10 Gulden (Ar.25,14g / 38mm). 1978. Juliana. (Km # 20). Extremely Fine.

Online Coin Auction #57

Thursday, 11 November 2021 | 11:00

Lot 1260

Starting price 15€