1259 | World coins

ANTILLAS HOLANDESAS. 2 1/2 Gulden (Ar.24.97g /38mm). 1964. Juliana. (Km#7). EBC.

flag_en NETHERLANDS ANTILLES. 2 1/2 Gulden (Ar.24.97g / 38mm). 1964. Juliana. (Km # 7). Extremely Fine.

Online Coin Auction #57

Thursday, 11 November 2021 | 11:00

Lot 1259

Starting price 15€