PREMONEDA. Lingote adornado. (Ae. 116,11g/78mm). Siglo V-Siglo I a.C. MBC.
PRECOIN. Ornate ingot. (Ae. 116.11g/78mm). 5th century-1st century BC Very Fine.
Lote 436