PREMONEDA. Lingote adornado. (Ae. 37,84g/77mm). Siglo V-Siglo I a.C. MBC+.
PRECOIN. Ornate ingot. (Ae. 37.84g/77mm). 5th century-1st century BC Good Very Fine.
Lote 435