437 | República Romana

PREMONEDA. Palmera. (Ae. 1,14g/22mm). Siglo I a.C.-Siglo I d.C. MBC+.

flag_en PRECOIN. Palm. (Ae. 1.14g/22mm). 1st century BC-1st century AD Good Very Fine.

Lote 437

Puja inicial 15€