432 | República Romana

PREMONEDA. Lingote adornado. (Ae. 60,02g/62mm). Siglo V-Siglo I a.C. MBC.

flag_en PRECOIN. Ornate ingot. (Ae. 60.02g/62mm). 5th century-1st century BC Very Fine.

Lote 432

Puja inicial 60€