PREMONEDA. Lingote adornado. (Ae. 60,02g/62mm). Siglo V-Siglo I a.C. MBC.
PRECOIN. Ornate ingot. (Ae. 60.02g/62mm). 5th century-1st century BC Very Fine.
Lote 432