PREMONEDA. Concha. (Ae. 26,55g/27mm). Siglo I a.C-Siglo I d.C. (FAB-P28). MBC.
PRECOIN. Shell. (Ae. 26.55g/27mm). 1st century BC-1st century AD (FAB-P28). Very Fine.
Lote 431