PREMONEDA. Lingote adornado. (Ae. 40,11g/59mm). Siglo V-Siglo I a.C. MBC.
PRECOIN. Ornate ingot. (Ae. 40.11g/59mm). 5th century-1st century BC Very Fine.
Lote 433