VILALLER (LERIDA). 50 Céntimos y 1 Peseta (2). 1937. (González: 10747, 10748, 10749). Raros. EBC/MBC.
VILLALER (LERIDA). 50 Cents and 1 Peseta (2). 1937. (González: 10747, 10748, 10749). rare. Extremely Fine/ Very Fine.
Miércoles, 27 Julio 2022 | 16:00
Lote 708