1148 | Centenario de la Peseta

ALFONSO XII. 2 Pesetas. 1879 *18-79. Madrid EMM. Cal-46. Ar. 9,94g. Bonita pátina. MBC+.

Miércoles, 30 Enero 2019 | 15:00

Lote 1148