GOVIERNO PROVISIONAL. 1 Peseta. 1870 *18-73. Madrid DEM. Cal-17. Ar. 4,89g. Golpes. EBC-/MBC+.
Wednesday, 5 June 2019 | 16:00
Lot 635
Starting price 35€