848 | World coins

AUSTRALIA. 1 Sovereign. 1913. Melbourne M. Km#29. Au. 7,98g. Marquitas. MBC+/EBC

Online Auction Coins and Banknotes #27

Wednesday, 3 April 2019 | 16:00

Lot 848

Starting price 190€