671 | Spanish Monarchy

FERNANDO VII. 20 Reales. 1822. Madrid SR. Tipo "Cabezón". Cal-516. Ar. 26,73g. Pátina. MBC/MBC+.

Online Auction Coins and Banknotes #27

Wednesday, 3 April 2019 | 16:00

Lot 671

Starting price 125€