647 | Spanish Monarchy

FERNANDO VII. 2 Maravedís. 1833. Segovia. Cal-1735. Ae. 2,18g. MBC+/EBC-.

Online Auction Coins and Banknotes #27

Wednesday, 3 April 2019 | 16:00

Lot 647

Starting price 15€