553 | Spanish Monarchy

FELIPE V. 8 Reales. 1742. México MF. Cal-793. Ar. 26,77g. Pátina. MBC+/EBC-.

Online Auction Coins and Banknotes #27

Wednesday, 3 April 2019 | 16:00

Lot 553

Starting price 160€