544 | Spanish Monarchy

FELIPE V. 2 Reales. 1717. Segovia J. Cal-1387. Ar. 5,11g. Sobredorada. MBC.

Online Auction Coins and Banknotes #27

Wednesday, 3 April 2019 | 16:00

Lot 544

Starting price 15€