CORNUDELLA DE MONTSANT (TARRAGONA). 50 Céntimos y 1 Peseta. (1937ca). (González: 7692, 7693). Raros. EBC-/MBC.
CORNUDELLA DE MONTSANT (TARRAGONA). 50 Cents and 1 Peseta. (1937ca). (Gonzalez: 7692, 7693). rare. Almost Extremely Fine/ Very Fine.
Wednesday, 8 February 2023 | 16:00
Lot 1007