AGRAMUNT (LERIDA). 5 Céntimos y 10 Céntimos. (1937ca). (González: 6016, 6019). Raros. EBC/MBC.
AGRAMUNT (LERIDA). 5 Cents and 10 Cents. (1937ca). (Gonzalez: 6016, 6019). rare. Extremely Fine/ Very Fine.
Tuesday, 20 December 2022 | 16:00
Lot 612