FERNANDO VII (18080-1833). 8 Reales. (Ar. 26,90g/39mm). 1812. Guatemala M. (Cal-2019-1225). MBC. Rayas en reverso. Bonita pátina.
FERDINAND VII (18080-1833). 8 Reales. (Ar. 26.90g/39mm). 1812. Guatemala M. (Cal-2019-1225). Very Fine. Reverse stripes. nice patina
Tuesday, 27 September 2022 | 16:00
Lot 143