ALFONSO XIII (1885-1931). 2 Pesetas. (Ar. 9,92g/27mm). 1889 *18-89. Madrid MPM. (Cal-2019-82). MBC+. Preciosa pátina.
ALFONSO XIII (1885-1931). 2 pesetas. (Ar. 9.92g/27mm). 1889 *18-89. Madrid MPM. (Cal-2019-82). Good Very Fine. Beautiful patina.
Thursday, 14 July 2022 | 15:00
Lot 1241