969 | Spanish Monarchy

CARLOS IV. 8 Reales. 1797. Lima IJ. Cal-652. Ar. 26,54g. Acuñación floja. EBC-/MBC+.

Online Auction #25

Wednesday, 30 January 2019 | 15:00

Lot 969

Starting price 70€