CARLOS III. 1 Real. 1773. Sevilla CF. Cal-1654. Ar. 2,67g. Bonita pátina. MBC-. Ex. Aureo 27-05-1999 Nº 2587.
Wednesday, 30 January 2019 | 15:00
Lot 906