882 | Spanish Monarchy

LUIS I. 2 Reales. 1724. Sevilla J. Cal-1426. Ar. 5,21g. Bonita pátina. EBC. Ex. Aureo 01-07-1999 Nº 349.

Online Auction #25

Wednesday, 30 January 2019 | 15:00

Lot 882

Starting price 150€