841 | Spanish Monarchy

CARLOS II. 1 Croat. 1687. Barcelona. CAL-668; Cru.C.G. 4905. Ar. 2,73g. Buen ejemplar. Pátina. MBC+.

Online Auction #25

Wednesday, 30 January 2019 | 15:00

Lot 841

Starting price 50€