697 | Spanish Monarchy

REYES CATOLICOS. 4 Reales. (1474-1504). Sevilla. Cal-211var. Ar. 13,65g. Pátina. MBC+.

Online Auction #25

Wednesday, 30 January 2019 | 15:00

Lot 697

Starting price 80€