600 | Medieval coins

ALFONSO X. Novén. (1252-1284). León. AB 267. Ve. 0,80g. Bella pátina. MBC+.

Online Auction #25

Wednesday, 30 January 2019 | 15:00

Lot 600

Starting price 30€