16 | Ancient Greek coins

ISTROS, Thracia. Siglo VI-V a.C. Moneda tipo flecha. SNG Stancomb 128. Ae. 3,92g-32mm. MBC.

Online Auction #25

Wednesday, 30 January 2019 | 15:00

Lot 16

Starting price 30€