1401 | World coins

RUSIA. 50 Kopeks. 1912. Y#58.2. Ar. 10,83g. Bonita pátina. MBC.

Online Auction #25

Wednesday, 30 January 2019 | 15:00

Lot 1401

Starting price 20€