1190 | Centenary of the Peseta

ALFONSO XIII. 5 Pesetas. 1891 *18-91. Madrid PGM. Cal-17. Ar. 25,02g. Bonita pátina, marquitas en anverso. MBC+/EBC-.

Online Auction #25

Wednesday, 30 January 2019 | 15:00

Lot 1190

Starting price 25€