ISABEL II. 20 Reales. 1852. Sevilla. Cal-191. Ar. 25,78g. Bonita pátina. MBC+. Ex. Aureo 28-04-1999 Nº4744.
Wednesday, 30 January 2019 | 15:00
Lot 1121