PREMONEDA. Tipo creciente. (Ar-dorada. 5,37g/16mm). MBC+.
PREMONEDA. Growing type. (Ar-gold. 5.37g / 16mm). Good Very Fine.
Tuesday, 21 December 2021 | 15:00
Lot 1001