1883 | World coins

STRAITS SETTLEMENTS. 1 Dollar (Ar. 20,13g/34mm). 1908. Eduardo VII. (Km#26). MBC+/EBC-

flag_en STRAITS SETTLEMENTS. 1 USD (Ar. 20.13g / 34mm). 1908. Edward VII. (Km # 26). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine

Online Coin Auction #57

Thursday, 11 November 2021 | 11:00

Lot 1883

Starting price 25€