CARLOS IV (1788-1808). 8 Reales. (Ar. 26,77/39mm). 1804. México. TH. (Cal-2019-980). MBC+/EBC-.
CARLOS IV (1788-1808). 8 Reales. (Ar. 26.77 / 39mm). 1804. Mexico. TH. (Cal-2019-980). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine.
Wednesday, 28 April 2021 | 16:00
Lot 810