ALFONSO XII (1874-1885). 20 Centavos. (Ar. 4,99g/23mm). 1884. Manila. (Cal-2019-110). BC+/MBC-. Bonita pátina. Escasa.
ALFONSO XII (1874-1885). 20 cents. (Ar. 4.99g / 23mm). 1884. Manila. (Cal-2019-110). BC + / VG. Nice patina. Limited.
Tuesday, 30 March 2021 | 15:00
Lot 535