ALFONSO XII (1874-1885). 10 Centavos. (Ar. 2,56g/19mm). 1885. Manila. (Cal-2019-102). EBC. Preciosa pátina.
ALFONSO XII (1874-1885). 10 cents. (Ar. 2.56g / 19mm). 1885. Manila. (Cal-2019-102). AU. Beautiful patina.
Tuesday, 30 March 2021 | 15:00
Lot 531