MONZON (HUESCA). 25 Céntimos, 50 Céntimos y 1 Peseta. (González: 3677/79). Rara serie completa. EBC+/MBC.
MONZON (HUESCA). 25 Cents, 50 Cents and 1 Peseta. (González: 3677/79). Rare complete series. AU/ F.
Wednesday, 20 January 2021 | 16:00
Lot 93