CARME (BARCELONA). 50 Céntimos y 1 Peseta. (González: 7399/00). Raros. MBC/EBC.
CARME (BARCELONA). 50 Cents and 1 Peseta. (González: 7399/00). Rare F/ AU.
Wednesday, 20 January 2021 | 16:00
Lot 220