2079 | World coins

ALEMANIA. 3 Mark (Ar. 16,67g/33mm). 1914. Wilhelm II. Frankfurt. F (Km#635). EBC+. Bonita pátina.

flag_en GERMANY. 3 Mark (Ar. 16.67g / 33mm). 1914. Wilhelm II. Frankfurt. F (Km # 635). AU. Nice patina.

Online Coins Auction #43

Tuesday, 22 December 2020 | 12:00

Lot 2079

Starting price 25€