ALEMANIA, Heinrich Julius (1589-1613). Thaler. (Ar. 28,78g/42mm). 1604. Brunswick-Wolfenbuttel. (Davenport 6285). MBC+. Bonita pátina.
GERMANY, Heinrich Julius (1589-1613). Thaler. (Ar. 28.78g / 42mm). 1604. Brunswick-Wolfenbuttel. (Davenport 6285). VF. Nice patina.
Tuesday, 22 December 2020 | 12:00
Lot 2057