ADRIANO. Denario. (Ar. 3,37g/17mm). 121-123 d.C. Roma. (RIC 541). MBC+. Bonita pátina.
HADRIAN. Denarius. (Ar. 3.37g / 17mm). 121-123 AD Rome. (RIC 541). VF. Nice patina.
Tuesday, 22 December 2020 | 12:00
Lot 1328